Maximaal vijfhonderd vrienden in Game Center toegestaan

Game Center heeft een limiet van vijfhonderd vrienden, bleek dit weekend. Pas als je vrienden verwijdert kun je nieuwe toevoegen.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

game centerApple’s sociale gamedienst Game Center is nu een week in gebruik en heeft er bij populaire gebruikers al toe geleid dat ze tegen beperkingen aanlopen. Eén daarvan is ontwikkelaar MuscleNerd (Eric McDonalds), die erachter kwam dat Game Center een limiet van vijfhonderd vrienden heeft. Als je die grens bereikt hebt kun je nog wel verzoeken naar anderen sturen, maar de nieuw toegevoegde vrienden komen niet in je lijst. Ook is het niet meer mogelijk om zelf vriendverzoeken te ontvangen. Gooi je een paar minder favoriete ‘vrienden’ weg, dan komen de verzoekjes alsnog binnen. MuscleNerd probeerde het ook op een nieuwe iPod touch van de vierde generatie, met hetzelfde resultaat. Toch zal de limiet voor de meeste gebruikers niet direct een probleem zijn: als ik de profielen van mijn Game Center-vrienden bekijk, komen de meeste spelers niet verder dan tien vrienden.


MuscleNerd ontdekte de limiet toen hij probeerde om Game Center te hacken. Ongetwijfeld komt er nog een oplossing om de vriendenlimiet te omzeilen (jailbreak vereist). Ook zal er een jailbreak nodig zijn om Game Center van je toestel te verwijderen en om Game Center werkend te krijgen op de iPhone 3G. MuscleNerd heeft dit al bevestigd.

game center 3gEen oplossing om het icoontje minder prominent in beeld te hebben (als je niet van games houdt): zet de Game Center-app op de laatste pagina of sleep de app naar een mapje met standaardapps die je toch nooit gebruikt, zoals Aandelen en Kompas. Mocht je nieuwe vrienden zoeken, dan kun je daarvoor terecht in deze forumdiscussie.

Informatie

Laatst bijgewerkt
13 september 2010 om 12:01
Onderwerp
Categorie
Games

Reacties: 18 reacties

  1. 500 vrienden :/

  2. Tja, hoeveel vrienden kan een mens hebben?

  3. 500 is veel, maar waarom een limiet op zoiets….

  4. ik kom niet verder dan nul

  5. Nou en? Bijna niemand heeft zoveel vrienden, die limiet zal wel gewoon met de performance te maken hebben, gezien spotlight enzo.

  6. 500 is veel, maar waarom er een limiet op zit….

  7. Het icoon vind ik juist mooi. Als Folders-iconen er zo uitzagen als Calculater en GameCenter was het veel mooier geweest. Mijn mening is dat die Folder-icoon lelijk is!

  8. Xbox 360 100 vrienden of zelfs minder dus dat is niet nieuw die limieten

  9. Is vrij normaal.
    Xbox live heeft zo bijvoorbeeld ook een limiet op vrienden.
    Zullen vast nog wel veel meer sociale netwerken zijn die limieten hanteren.

  10. @Egon zei op 13 september 2010 om 10:42
    Zodat SPAM bots wegblijven…

  11. Vroeg me al af wrom hij niet in mijn lijstje komt. Alhoewel…hij krijgt wel een note en kan accepteren en dan zou die er bij mij wel nog bij moeten komen?!

  12. als je 10000 vrienden zou hebben zou het wel effe duren eer dat die lijst geladen is 🙂

    Als iedereen zoveel vrienden zou hebben raakt het netwerk mss overbelast.

  13. een mens kan toch maximaal 150 sociale contacten onderhouden. Dus 500 is meer dan genoeg…

  14. why can we be friends 😉

  15. iPhone dev team member IH8SNOW heeft er 501 dus artikel klopt niet helemaal (niet dat 1 vriend zo veel uitmaakt):
    http://twitpic.com/2nu0sg

    Musclenerd heeft ook al enkele dagen geleden getweet dat het limiet niet op 500 zit, maar er een paar naast zit…

  16. Ik doe alleen mensen die ik in het echt ken. Ik zit al op de 1, haha.

  17. Ik heb bij mij iemand in mijn vriendelijkst staan, die heeft 501 vrienden ;p

  18. @joopieej – Performance kan ik me iets bij voorstellen. Maar de Game Center-vrienden worden zo te zien net geïndexeerd door Spotlight, dus daar kan het niets mee te maken hebben.

    @Godzilla – Bij Game Center moet je onder ‘vriend’ misschien iets anders verstaan dan in het normale leven. Het gaat er niet om of je dikke vrienden bent en of leuk je zieleroerselen met iemand kunt delen, maar dat het mensen zijn die geschikt zijn om een spelletje mee te spelen, of die je kunnen uitdagen qua scores. Er zitten bij mijn 195 ‘vrienden’ ook genoeg mensen waarvan ik geen flauw idee heb wie het zijn. Maar dat Emiel en Jordip me op de hielen zitten in Flight Control, stimuleert me wel om nog beter te spelen.