Appvent en Gameloft AdventCalendar: Time Geeks en Driver vandaag gratis
Vandaag is de Appvent Calendar van start gegaan, het evenement waarbij je elke dag een gratis app krijgt. Time Geeks doet de aftrap: een zoekgame in pixel art-stijl. Bij Time Geeks moet je ruim 100 puzzels oplossen, met als extraatje 7 minigames, een pixel art-editor en pixel art-scenario’s. Time Geeks gaat over de Zoorgs, die een vervorming in de ruimtetijd hebben teweeggebracht door mensen, dieren en objecten te verplaatsen.
De Time Geeks moeten ze allemaal terugvinden om een botsing van de ruimtetijd te voorkomen. De game biedt integratie met Game Center. Natuurlijk zijn er in de App Store ook nog tientallen andere apps te vinden, die tijdelijk gratis zijn.
Zo is Gameloft begonnen met een adventkalender, waarbij ze elke dag een gratis app weggeven. Vandaag is dat Driver, een racegame waarin je als undercover-agent Tanner een criminele bende wilt oprollen. Hiervoor ga je naar Miami, Los Angeles, San Francisco en New York. Er zijn 40 missies in 4 grote steden, met aanvullende spelvarianten zoals Training, Free Play en Driving. In de game vind je een (semi-)realistische spelomgeving en een soundtrack die geïnspireerd is op muziek uit de jaren zeventig.
We zullen vanaf vandaag elke dag aandacht besteden aan de gratis apps van Appvent Calendar en Gameloft, mits deze de moeite waard zijn.
Downloaden: Time Geeks en Driver (tijdelijk gratis)
Deze lijsten zijn gebaseerd op afgelopen week. Een aantal van de toen gratis apps heeft inmiddels weer een prijskaartje.
15 reacties
eAzY E
Call me stupid…maar waar kan je de Calender app downloaden, of moet je alsnog los naar de gratis apps zoeken?
dlo
Zo driver is best groot, 400MB … ik dacht dat even met mijn 3G-unristrictor te gaan downloaden … nou toch maar even wachten tot ik thuis ben 😉
dlo
eAzY E: gewoon uit de appstore downloaden
Ilona
Ik vraag me hetzelfde af als eAzY…
Silverlink
http://appventcalendar.com/ alstublaft x-)
Remi
Dankje!
driver lijkt me wel vet 😀
Nicky
Gewoon ff adventcalender opzoeken in safari (zie bovenstaande post) en dan in je beginscherm plaatsen.
eAzY E
hebben ze tegenwoordig voor alles een App, gaat dit nog zo omslachtig…
Jeroen
Een webpagina vind ik niet perse omslachtig? Scheelt weer je wachtwoord intypen in de AppStore.
Redfoxnl
Letop de appvent site geeft ook elke dag naast een game een app weg! http://apps.appventcalendar.com/
Vandaag is dat “My Artists” en dat ziet er ook goed uit!
morreke
My Artists pas ook nog gratis gehaald, was al een tijdje gratis dacht ik, en de handling van driver sucks. Heb het meteen weer gewist.
SjaccoPopino
Altijd leuk van die events met dagelijks gratis apps! Ga zeker Appvent Calendar in de gaten houden (naast iPhoneclub natuurlijk ;))!
aquadragon
Vind Driver maar niets,
Tech geeks is wel geinig 🙂
loeloe
Time Geeks is geweldig! Bedankt voor de tip. Had dit type game nooit gekocht, maar door Time Geeks nu verslaafd.
dazz
Cool, thanx voor de tip!