iPad als schetsblok: Notepod+

De Notepod+ is een schetsblok ter grootte van een iPad. Het is bedoeld voor ontwikkelaars, die op het schrijfblok hun interfaces voor iPad-applicaties kunnen ontwerpen.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

notepod plusDe Notepod is een schrijfblokje ter grootte van een iPhone, die al eerder werd uitgebracht. Nu is er ook de Notepod+, hetzelfde idee maar dan ter grootte van een iPad. Dit nieuwe schrijfblok is voor $19,95 inclusief verzending te koop. Nu lijkt een schrijfblok voor die prijs misschien wat duur, maar de Notepod+ is dan ook niet in eerste instantie bedoeld om notities te maken.


De makers hebben ontwikkelaars op het oog, die op de Notepod+ hun interface voor een iPad-applicatie kunnen uitwerken.

Meer info: Notepod

Informatie

Laatst bijgewerkt
17 februari 2010 om 15:01
Categorie
Accessoires

Reacties: 6 reacties

  1. Wederom erg handig.

  2. Als je een beetje wazig kijkt naar de foto en dan aan de rechterkant van de foto lijkt het net of er Nintendo staat maar dat terzijde 

    erg handig trouwens ja

  3. Als je dan developer bent is het toch veel handiger om zelf wat A4tjes uit te printen met daar de iPad grootte op.

    20 Dollar… laat me niet lachen. Wat een belachelijke prijs!

  4. Origineel geplaatst door Iphonevanolaf
    Als je een beetje wazig kijkt naar de foto en dan aan de rechterkant van de foto lijkt het net of er Nintendo staat maar dat terzijde erg handig trouwens ja

    idd errug wazig… my God, neem er nog maar 1

  5. je kan toch zelf zon ding tekenen als ontwikelaar

  6. @nick v:
    Klopt en dan tig keer copieren, zonde van je geld dit.