IBM heeft plannen voor zakelijke apps op de iPad

IBM heeft plannen voor zakelijke apps op de iPad

IBM ziet de iPad wel zitten. Ze hebben aangekondigd dat ze meerdere zakelijke applicaties voor de iPad willen maken. Lotus Connections en Lotus Notes Traveler zijn voorbeelden ervan.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

ibmIBM ziet de iPad wel zitten. Ze hebben aangekondigd dat ze meerdere zakelijke applicaties voor de iPad willen maken. Lotus Connections is één ervan: Lotus Connections is een hulpmiddel voor sociaal netwerken binnen een bedrijf. Ook Lotus Notes Traveler staat op de nominatie om op de iPad te verschijnen: hiermee kun je e-mail encrypten zodat je het veilig naar een mobiel apparaat kunt kopiëren. IBM doet het vooral om klanten tegemoet te komen: zij zijn enthousiast over de iPad en ook al weet niemand waar mensen de iPad precies voor gaan gebruiken, IBM wil toch de diensten snel beschikbaar maken.


Daarnaast gaan ze enkele applicaties uitbrengen die speciaal voor de iPad zijn gemaakt. Het moet zo snel mogelijk op de markt verschijnen. Het grote scherm en het aanraakscherm maken interessante toepassingen mogelijk.

Voor mensen die zich zorgen maken over de balans tussen werk en privé is er slecht nieuw: IBM verwacht namelijk dat de grens tussen werken en vrije tijd nog meer zal verwateren. De iPad is misschien in eerste instantie een apparaat voor thuis, maar de gebruikers zullen al snel de behoefte hebben om er zakelijke software op te gebruiken.

Informatie

Laatst bijgewerkt
12 februari 2010 om 22:54
Categorie
Uncategorized

Reacties: 8 reacties

  1. Ze hebben wel gelijk, ik zou hem ook graag zakelijk gebruiken. Zo snel mogelijk heel veel zakelijke apps erop dus graag 🙂 .

  2. Ik ga em ook op mijn werk gebruiken en zou het supervet vinden als er een bleutooth Vga aansluiting of zoiets voor projectors en beamers zou komen..dan kan je lekker rondlopen met je iPad terwijl je een presentie aan het geven bent..

    Hoe gaaf is dat dan!!

  3. Volgens mij zal de iPad ook wel zijn industriële toepassing vinden als visualisatie scherm voor machine besturingen en processen met WinCC en iFix etc. Misschien zelfs een Ex scherm (zal wel niet meer worden als zone 2 maar wie weet bij zo’n laag energie verbruik)
    Zijn glasplaat maakt hem uitstekend geschikt voor Pharma
    toepassingen, erg sanitair.

    PS wel goed vastzetten!

  4. Volgens mij zal de iPad ook wel zijn industriële toepassing vinden als visualisatie scherm voor machine besturingen en processen als WinCC en iFix etc. Misschien zelfs een Ex scherm (zal wel niet meer worden als zone 2 maar wie weet bij zo’n laag energie verbruik)
    Zijn touch glasplaat maakt hem uitstekend geschikt voor voedingsmiddelen en Pharma toepassingen, erg sanitair.

    PS wel goed vastzetten!

  5. Volgens mij zal de iPad ook wel zijn industriële toepassing vinden als visualisatie scherm voor machine besturingen en processen als WinCC en iFix etc. Misschien zelfs een ATEX Ex scherm (zal wel niet meer worden als zone 2 maar wie weet bij zo’n laag energie verbruik)
    Zijn glasplaat maakt hem uitstekend geschikt voor voedingsmiddelen en Pharma toepassingen, erg sanitair.

    PS wel goed vastzetten!

  6. sorry moet nog leren bloggen

  7. En op reis met je iPad ipv een koffer vol documenten en dossiers! Kun je werken en tussendoor de digitale krant lezen, of een boek of een filmpje kijken.