Red Bull Air Race World Championship: wel Lite, niet gratis
Bij een Lite-versie verwacht je al snel dat de applicatie gratis is. Als er dan ook nog een merknaam in de titel is verwerkt, verwacht je dat het helemaal als gesponsorde reclamespelletje is bedoeld. Maar bij de Red Bull Air Race World Championship Lite Version zul je toch echt moeten betalen, al is het slechts €0,79. De game is gemaakt door ontwikkelaar Artificial Life, die het afgelopen oktober al aankondigde. De game is een simulatie van de populaire stuntvliegwedstrijd. In de game kruip je in de cockpit van een vliegtuig, waarna je in een 3D-omgeving terechtkomt.
Bedienen doe je via de accelerometer, maar je kunt niet zomaar in het wilde weg rondvliegen. Je zit vast aan de officiële tracks die tijden races in Abu Dhabi en San Diego zijn gevlogen. In de Lite-versie zijn twee races en twee vliegtuigen beschikbaar. De volledige versie, die op dit moment nog niet beschikbaar is, zal ook de races van Boedapest, Detroit, Londen, Porto, Perth en (jawel!) Rotterdam bevatten. De volledige versie is in onderstaand promofilmpje te bekijken:
Installeren: Red Bull Air Race World Championship Lite (€0,79)
12 reacties
Rian
Nice dat Rotterdam komt, maar een betaalde lite versie like wtf.
Marl242boro
Een testversie die je moet betalen:( dat gaat zijn doel toch helemaal voorbij.
Dat de lite versies gratis zijn is toch de bedoeling van zie ik het spel wel zitten, ja is kopen nee ben je toch wat centen kwijt,en de ontwikkelaar wat centen rijker dat zal er wel achter zitten vrees ik.
G-Riot
Als mensen op een feest 5€ voor een blikje Red Bull betalen, dan vragen we ook mooi geld voor deze demo. Zoiets zullen ze wel gedacht hebben.
qwerty
Dus alleen omdat het woordje Lite in de titel staat moet dit spel gratis zijn. Wat zijn mensen toch simpel.
Hugo
Ziet er goed uit!
Pete
@qwerty:
Misschien waren wij ook wel zo toen we 13 waren…… 😉
appie
Betalen voor een lite, prima, maar krijg je dan ook dat bedrag als korting op de full version?
M1ch3l
Slim hoe ze altijd weer een onzinnige marketing stunt verzinnen om met een app op elke iphone nieuws site te komen.
Betaalde lite versie je moet er maar op komen.
Timmeh_
Wat nou als na het testen van de lite-versie bevalt, krijg ik dan ook €0,79 korting op de volledige versie? Dach t nie..
Wel een slimme zet, maar ik ben t er niet mee eens! 😉
Dekon
lite=demo. Ik heb mij nochtans nooit weten betalen voor een demo. Wat deze mensen bezig zijn is pure geldklopperij. De game zal wel zo slecht zijn dat ze op een vuile manier er toch geld willen uitslaan.BTW, ik heb op andere sites al klachten gelezen van mensen die hem gekocht hadden.
wiii
Ik ben het er helemaal mee eens, ben giierig betaal niet voor een demo!
fred
luek
spel