Fruit Ninja HD krijgt nieuwe vrucht granaatappel
Fruit Ninja en Fruit Ninja HD hebben een update gekregen met een nieuwe vrucht: de granaatappel (pomegranate). Dit is een vrucht die je meerdere malen kunt snijden, waardoor je veel extra punten kunt verdienen. De granaatappel verschijnt op onverwachte momenten in de Classic Mode en aan het einde van elk spelletje in de Arcade Mode. Helaas is de granaatappel niet te vinden in de Zen Mode, maar dat is bewust gedaan om te zorgen dat je daar niet te fanatiek gaat ‘multi-slicen’.
De update is nu al in de App Store te vinden en de opdracht is dus, om deze vrucht zo vaak mogelijk doormidden te hakken. In de update vind je ook nieuwe achtergrondmuziek en een optie om de topscores van al je vrienden op het resultatenscherm te bekijken.
Downloaden: Fruit Ninja HD (€2,39)

3 reacties
Peter
Geweldig leuk spel: ik moet de iPad regelmatig uit de handen van mijn 8 jarige zoon trekken…….hij is er helemaal aan verslingerd!
Sjaak B.
Ha fijn! Misschien krijg ik daardoor m’n highscores weer eens omhoog. Krijg um niet boven de 640 terwijl ik mensen in de lijst zie staan met scores van boven de 1000. Frustrerend! 😉
Rob
Wow! Een nieuwe vrucht, de granaatappel.
Daar zat ik nou net op te wachten.