Eerste details over GodFinger van ngmoco bekendgemaakt
GodFinger is een nieuwe game van ngmoco, waarvan de graphics meteen doen denken aan een andere ngmoco-game: Rolando. Die was echter gemaakt door HandCircus en de nieuwe game is gemaakt door de pas opgerichte Britse gamestudio Wonderland Software. De website van dit bedrijf geeft aanwijzingen waar het bij GodFinger om draait. Het ontwikkelteam noemt zich ‘kinderen van de jaren tachtig’ met helden als Sir Clive Sinclair, Morrissey en Mr. Staypuft. Eerder waren ze betrokken bij games als Fable 1, Fable 2 en Black & White 2.
Touch Arcade denkt dat de gameplay van GodFinger wel eens op dat van Black & White kan lijken. Je speelt een jonge god, die een leger van volgelingen moet opbouwen, die je aanbidden. Alleen dan is het mogelijk om goddelijke krachten te verzamelen en wonderen uit te voeren, zoals vloedgolven, veranderen van het landschap of het neerslaan van objecten met bliksemflitsen. Net als in Black & White kun je mogelijk kiezen uit een rol als goede of boosaardige god. De game zal binnenkort in de App Store verkrijgbaar zijn, aldus ngmoco.
Via: Blog ngmoco
8 reacties
Kevin
deze is best wel grappig.
maar ook dom een god en dan gaan ze je aanbidden?
yeah right
Dennis de Jong
@Kevin: Jij hebt Black & White kennelijk nooit gespeeld.. Erg gaaf spel!
tslottie
@Kevin: Een god wordt nou eenmaal aanbeden, ken je God of Allah? Die worden ook aanbeden.
DKKKK
Ach ik begrijp Kevin wel, verbaas me er ook altijd over 😉
eenjordi
Black & white heb ik me dagen mee vermaakt.
Lekker mensen redden of mensen juist in het water gooien. Vond het een heerlijk spel en ben benieuwd of dit wat zou worden.
Ben bang dat het alleen te duur gaat worden zeker een Must buy
We zullen het zien
David
ngmoco heeft altijd al kwalitatief uitstekende spellen uitgebracht, dus ik kijk hier wel naar uit 😀 Maakt niet uit hoe duur hij is, het zal vast wel goed zijn. Te zien aan de ‘screen’ ook met de cartoony graphics uit Rolando waar ik zo van houd 🙂
griffin
lijkt ook wat op acient tribe
PearLRoX
Ik ben benieuwd! B&W heb ik ook een tijdje gespeeld in de vroegere jaren en dat spel was best nog een verslaving..