BieberHair voor iPhone: geef iedereen het kapsel van Justin Bieber
Justin Bieber. Tienermeisjes zijn gek op hem; de rest van de wereld wordt gek van hem en kan niet wachten tot hij eindelijk de baard in zijn keel krijgt. Maar stiekem is iedereen toch een beetje jaloers op hét handelsmerk van Justin Bieber: zijn kapsel. Het wordt dan ook door velen gekopieerd. Was het bij jou door krullen, inhammen, kaalheid of om een andere reden niet mogelijk… there’s an app for that!
Bieberhair is een heel simpele iPhone-app – in dezelfde lijn als Fatbooth – waarbij je iedereen het Justin Bieber-kapsel kan aanmeten. Het enige wat je moet doen is een foto maken van de persoon die je het kapsel wil geven, en voilà: je hebt BieberHair! Hierna kun je de foto nog op Facebook zetten of naar iemand e-mailen.
Voor degenen die niet weten over wie we het hebben: Justin Bieber is een popzanger en internet-fenomeen wiens YouTube-video’s heel erg veel bekeken worden.
Downloaden: BieberHair (€0,79)



27 reacties
Joey
kansloos
Tom
wat een onzinnige app.. en dan ook nog 80 cent voor vragen. Nee deze laat ik voor bij schieten.
Als het nu een app was waar je meerdere soorten haarstylen, dan zie ik nog wel toekeomst in zo’n app
Laurent Loots
Dit is het meest onzinnige dat ik ooit al in de appstore heb gezien.
patrickje
Nouu dat wordt ‘m dus even niet. Dit is weer zo’n fan-dingetje
Joeri
Wat een drama.. Door dit soort Apps zie je in de AppStore door de bomen en het bos niet meer. 300.000 Apps, ja vast, zijn er eerder 200 nuttige/leuke. De overige 299.800 zijn dit soort bagger waarvan de meeste de zelfde functie hebben.. Dit zou Apple dus moeten verbieden..
Voor de rest, leuk hoor apps 🙂
Farid
Er zijn genoeg gekke(re) en nutteloze(re) apps. Echter hebben die meestal niet de ballen om er geld voor te vragen….
sander
stupid app of the week
Djico
Als je nog op school zit waar mensen uitgachen worden met een Justin bieder kapsel is dit een hele leuke app!
marc
Dit soort iphone nieuws mogen jullie rustig overslaan.
TheOnePb
De nieuwe generatie fart-apps
kMikaZu
Djeezes, is dit nieuws waardig?
En waarom laat Apple dit soort rommel eigenlijk toe?
poserman
justin bieber? is dat nieuw? zegt me niets :S
/me checkt google. ok ik wil het niet eens weten!
Beaux
Wat een geen nieuws
Boelie
Waarom zou ik dit in ’s hemelsnaam willen?
skydrone
Diep triest deze app…
Marciano
Eindelijk! Hier wacht ik al maanden op! Nu kan ik fotos van mensen maken terwijl
Baby uit mn iPhone knal, wat een uitkomst!
gw
Tjeeeeee heerlijk. Dat heb ik nu altijd gewild. Mezelf terug zien met bieber haar.
M
…. Mijn droom wordt werkelijkheid
Sander
Hahah, ik zie de humor er wel van in! Het is toch heerlijk om een beetje gek te doen met foto’s. Om echt een blijvertje te zijn moet deze app wel meer features krijgen.
efron
serious???!! en dan nog geld vragen ook 😛
Dennis
omg past op zich in 1 berichtje toch?
dit is de app waar iedereen op gewacht heeft toch? 😛
Tijmen
Koel!! Gelijk gekocht!
jsm
Het enige waar ik bij JB jaloers op ben zijn ze bankafschriften.
iFajar
Oh jee! Ik raak helemaal gebieberd van deze app! ;’)
Colin.
briljante app, lol
jeroen
al je van iemand anders een foto bewerkt met deze beledig je hem meteen
VonZescao
Humor.
dutchie
Als ik jullie beter nieuws te melden heb krijg ik een mailtje terug van leuk maar niet nieuwswaardig ..
En dit dan weer wel?… Ik snap jullie in dit geval echt niet