Gameloft laat trailer van Terminator Salvation zien
Gameloft is bezig met een nieuwe third person shooter voor de iPhone: Terminator Salvation. Het is gebaseerd op een film met dezelfde naam. In de game speel je zowel John Connor (leider van het menselijke verzet) en Marcus Wright, een terminator die denkt dat hij toch menselijke trekjes heeft. Je gaat vechten in omgevingen binnen- en buitenshuis. Met onderstaande gametrailer krijg je alvast een indruk van de game.
De game gaat 8 levels bevatten en een Boss-level aan het einde. In totaal krijg je 4 tot 5 uur speelplezier voor €7,99. De game komt in de eerste week van mei uit.
Gameloft heeft ook alweer de mobiele gamerechten voor een nieuwe film gekocht: Sherlock Holmes. Daarin gaan Robert Downey Jr. (Holmes) en Jude Law (Watson) bezig met hun laatste uitdaging. Ze moeten een dodelijk plot onthullen dat Engeland zou kunnen vernietigen.
Via: Touch Arcade


12 reacties
Joachim
Ziet er veel belovend uit!!
Mooie graphics
Ox
Dik!!
MacBoot
Ik heb het idee dat Gameloft het wel snapt 🙂
Marc
Heerlijk een spel zoals deze had hier al lang op gewacht na brothers in arms. Hopelijk speelt het spel fijn weg.
softijs
Gameloft is goed bezig zeg. Die laten EA wel ff zien hoe het wel moet.
Monkey
Machoman!
Markiedam
Je zou bijna vergeten het om een telefoon gaat… 😉
Wat een goede graphics zeg!
Stefan
Gameloft maakt nu o de 2 weken een nieuwe game rn pwnd ea xd
MisticRain
just one word. ‘WOOOOOOOOOOOT’
almost looks like psp game. and thats intended as a complement!
Rob
Ziet er goed uit, het valt me alleen op dat de terminators wel heel makkelijk uit te schakelen zijn. John en Sarah Connor doen er in de films dagen over om er 1 uit te schakelen en hier vallen ze met de bosjes.
Maar wel vet gedaan.
LC
@Rob
Ik ga er maar even van uit dat de wapens in de toekomst een heel stuk krachtiger zijn dan wat we nu ter beschiking hebben 😀
4saus
the iphone should be capable of better graphics than the PSP so i hope this is only the begin of games like this.