Nimbuzz 2.0 krijgt nieuwe layout
De gratis chatapplicatie Nimbuzz heeft een update gekregen naar versie 2.0. Nieuw in deze versie is een compleet nieuw menu en de mogelijkheid om voor een normale layout (met contactfoto’s) of een basic layout te kiezen. De ontwikkelaars beloven ook een snellere laadtijd en een stabielere app. Wil je bellen via de betaalde dienst NimbuzzOut, dan vind je in de app een nieuwe keypad daarvoor, met mogelijkheid om eerst de tarieven op te vragen. Er is ook een link gemaakt met het telefoonboek.
Nimbuzz ondersteunt net als voorheen een reeks chatapplicaties: Skype, Facebook, MSN/Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk, AIM/ AOL Instant Messenger, MySpace en ICQ staan in het lijstje van ondersteunde protocollen. Je krijgt een onbeperkte hoeveelheid push notificaties als er een chatbericht, voicemail of ander bericht binnenkomt op het Nimbuzz-netwerk. Bij andere protocollen levert de app tot maximaal 4 uur na het afsluiten van de app nog push notificaties. Bellen met vrienden over 3G en Wi-Fi is gratis. Je kunt ook je locatie vanuit de app delen met vrienden, zodat je makkelijk kunt afspreken.
Downloaden: Nimbuzz 2.0 (gratis)

9 reacties
Rolf
Ik vind zelf eBuddy beter. Maar ja toch leuke update!
Dylan van der Heij
Dat ziet er geweldig uit, ben benieuwd naar de nieuwe app!
Tom D
Dit gewoon de beste messenger app in app store. Er zijn zoveel functies wat de meeste niet hebben. Ook omdat er voip bellen erin zit. En niet te vergeten ook nog GRATIS.
okkies
inderdaad hij was alleen ontzettend buggy
Michiel Prins
Zouden al die memory leaks ook opgelost zijn?
AriGoldism
Alles in een overzicht PRIMA APP !!!
Karim Jwz 
Eindelijk update hopen dat hij wel laadt of sneller (:
Gabs
Ben tevreden met BeejiveIM, heb deze nooit zo geweldig gevonden.
Elisa
Weet ik wil dat jullie ervoor zorgen dat k andere me schermafbeelding kunnen zien en ik die van hun verder vind ik het een prima applicatie echt Geweldig!!!!