Wired bestaat 20 jaar en brengt ebook uit
Wired Magazine bestaat dit jaar 20 jaar en viert dat met een jubileumboek. Maar natuurlijk wel in ebook-formaat. Wired @20 is een ebook met de belangrijkste en meest verbijsterende artikelen uit het Wired-archief. Elk artikel is voorzien van een epiloog, over de huidige stand van zaken rond het onderwerp. Dat is handig, want het helpt het artikel in perspectief te plaatsen. Belangrijke gebeurtenissen die een paar jaar geleden in het geheugen van iedereen zaten, kunnen nu alweer zijn vergeten.
Eén van de artikelen is geschreven door Evan Ratliff, waarin hij vertelt hoe je in het huidige digitale leven kunt verdwijnen. Ben je fan van Chris Anderson, dan vind je in het ebook ook de eerste ideeën over the long tail, waar Anderson later wereldberoemd mee werd. Er zijn ook artikelen aanwezig van auteurs die zich meer aan de fictiekant bevinden, zoals Neal Stephenson en William Gibson. Wired-abonnees krijgen het ebook gratis, anderen betalen $6,99. Als je de Wired-app op je iPad installeert kun je via de Store-knop je gratis ebook downloaden. Of lees meer informatie op de website van Wired.
7 reacties
Dimitri
Nee de ebook is niet gratis te downloaden
Onno
Mijn favoriete tijdschrift! Ga ik zeker lezen.
hgoor
Gratis? Wat een misleidende titel… Gratis e-book voor abonnees bedoel je… Pfff, blij met een dooie mus!
Pino
Zonder mij te willen moeien, maar wat dacht je van “Wired bestaat 20 jaar en brengt ebook uit”?
Tim
@Gonny van der Zwaag:
Wired is 20 jaar en geeft (bijna) gratis e-book weg
Gonny van der Zwaag
@hgoor: Staat duidelijk in het artikel. Ik pas graag de titel aan als jij een mogelijkheid ziet om “Wired is 20 jaar en brengt ebook uit, dat $6,99 kost maar voor abonnees gratis te downloaden is” in zo’n 40-50 tekens te proppen.
Gonny van der Zwaag
@Pino: OK, heb ik ervan gemaakt.
Nee, dan snap je onze lezers niet. Iets is gratis of niet gratis. Bijna gratis betekent dat het 5 cent kost of zo.