De populaire mediaspeler VLC heeft vannacht de inschrijving voor betatesters geopend. Hoewel het op dit moment niet meer mogelijk is om je aan te melden voor de beta, lijkt het hierdoor wel erop dat de VLC-app voor de Apple TV er snel aan komt.
VLC binnenkort naar Apple TV
Al eerder werd stilletjes onthuld dat VLC naar de nieuwe Apple TV komt, maar een tijdsspanne was nog onbekend. In september zei de maker dat ze nog aan de beginfase zaten, maar nu er betatesters gevraagd werden lijkt het erop dat een release niet heel lang meer op zich zal laten wachten. VLC is al beschikbaar voor de Mac, iPhone, iPad en Apple Watch.
Wil je graag je eigen content streamen naar je nieuwe Apple TV, dan is er wel al de Plex-app. Met deze app kun je ook allerlei mediacontent op je nieuwe Apple TV afspelen, waarbij je je computer als mediaserver gebruikt.