Nieuwe applicatie iSteam maakt condens op iPhone-ruit
Een van de leukste nieuwe applicaties van het nieuwe jaar is iSteam. En nee, dat heeft niets te maken met iSteamy, een erotiekapplicatie waar we wel eens aandacht aan besteed hebben. iSteam is voor alle leeftijden: je kunt in de microfoon blazen om het scherm te laten beslaan. Daarna kun je met je vinger boodschappen op het scherm schrijven, zoals je op de badkamerspiegel of op een beslagen ruit zou kunnen doen. Ook leuk: schrijf een geheime boodschap op het scherm en geef de iPhone daarna aan iemand anders. Zodra deze in de microfoon blaast wordt de boodschap zichtbaar.
Bij iSteam lopen waterdruppels omlaag op de plaats waar je op het scherm hebt getekend, zodat het effect behoorlijk realistisch is. De waterdruppels houden rekening met de zwaartekracht, dus als je je iPhone kantelt doen de waterdruppels dat ook. Steam toont de condens op foto’s die op je iPhone staan. Je kunt de tekeningen vanuit de applicatie naar je vrienden mailen. Geluidseffecten zitten er natuurlijk ook in: als je met de vinger over het iPhone-scherm beweegt hoor je het piepende geluid dat bij sommige mensen rillingen op de rug veroorzaakt.
Ontwikkelaar Kostas Eleftheriou heeft aangegeven dat iSteam tot het weekend gratis is, daarna waarschijnlijk €0,79. Snel downloaden dus.
Meer info: iSteam
Installeren: iSteam (gratis)
Via: Mashable
22 reacties
Jacko
Applicatie valt me wat tegen, als ik blaas gebeurd er niets…
Edit: Toch wel đŸ™‚
marcel
hele grappige app :d
Saaaaab
cool dit! allemaal downloaden mensen :p
Bram
Ach hij is gratis.
Jammer dat je het bij een afbeelding moet doen. Je kan wel een screenshot maken van je springboard maar dat is toch minder leuk.
Coelers op iPhone
Zag het toevallig net op dumpert.
Is welden grappige app.
Daanje
Werkt erg goed!
Grappige app!
Bolletje88
idd, ook net gezien op dumpert en nu hier! Erg leuk voor een gratis app đŸ˜‰
michal
tip: leg je vinger op de mic en hij beslaat
Rsport20
leuk voor 20 seconden.
blablaman
niet voor 20 sec maar voor een tijdje. je kan hierbij lekker creatief zijn. leuke app. bedankt iphoneclub voor deze tip. ga zo door in 2009!!!!
Arezzopve
Zeer origineel, een musthave!
nimbus
Iemand die weet wie de muziek verzorgt. Weet dat Apple deze vaker gebruikt maar Shazam herkent hem niet…
Joid
Liedje is Perfect Timing van Orba Squara (iTunes link). Hier vind je het hele liedje (is volgens mij niet de originele clip)
highlander
Deze is echt wel weer grappig
Dims
ERRUG grappig. Voral leuk als je als afbeelding een screenshot van je hoofdpagina gebruikt. Hou je vrienden voor de gek…oei, dat klinkt als zo’n foute ringtoonreclame!
Ichigo
hmmm, inderdaad leuk voor 20 sec
Bart
Ook voor de itouch??
sNicker
Waarschijnlijk alleen de 2e generatie iTouch met een (externe) microfoon
Lijkt me grappig
ff testen đŸ˜€
Maikel22
wat is een itouch????? :p
Bart Rijnders
Vette app !!
Leuk om te laten zien aan mijn vrienden die geen ervaringen hebben met de iPhone 3G……
Bob
Ook leuk is om een zo groot mogelijke druppel te maken door hem binnen het scherm te houden :D.
pim
Zijn er ook van dit soort app’s voor een Omnia ?